Arenagenccyy

İptal ve İade Şartları

Aren Tasarım hizmetlerini satın alan müşteriler için geçerli yasal sözleşmedir.

Aren Tasarım (SEÇ Yatırım Turizm ve Teknoloji Limited Şirketi) ile ilgili herhangi bir rahatsızlık duyarsanız almış olduğunuz hizmeti iade edebilirsiniz. Hizmeti satın aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz.

Hizmet iadesi istekleriniz koşulsuz kabul edilecektir. Bunun için Hizmet İade Formu’nu doldurmanız yeterlidir.

İade Koşulları

Tüketicinin korunması hakkındaki 4077, 4822 no lu kanunlara göre ayıplı mal ve hizmetlerin tanımı yapılmış ve iade şartları belirlenmiştir. İade talebinde bulunulabilmesi için ürün ve hizmetin tekrar satılabilirliğine zarar gelmemesi gerekmektedir.

Bu bakımdan;

1- Alan adı satışı ya da transferi: Herhangi bir kişi, kurum, ya da ürün adına tahsisi gerçekleştirilmiş ya da transfer edilmiş alan adları uluslararası merkezden alındığı ve tescil olduğu süreler içerisinde tekrar satışı gerçekleştirilemeyeceği için iadesi mümkün değildir.

2- İçerik Yerleştirme Hizmeti: İlgili internet sitesine özel içeriklerin, görsellerin hazırlanması ve yüklenmesi sonrasında verilen hizmetin tekrar satışı gerçekleştirilemeyeceği için iadesi mümkün değildir.

3- SSL: İlgili internet sitesine için siteye özel uluslararası olarak oluşturulmuş güvenlik sertifikasının tekrar satışı gerçekleştirilemeyeceği için iadesi mümkün değildir.

4- Otomatik SEO İçerik: İlgili internet sitesi için özel olarak oluşturulan otomatik SEO içeriklerinin farklı bir internet sitesine tekrar satışı gerçekleştirilemeyeceği için iadesi mümkün değildir.

5- Tanıtım Yazısı Paketleri: İlgili internet sitesi için özel olarak oluşturulan tanıtım yazıları ve bu tanıtım yazılarının belirlenen sitelerde yayınlamasının ardından farklı bir internet sitesine tekrar satışı gerçekleştirilemeyeceği için iadesi mümkün değildir.

6- Hizmet iade isteği satın alınma tarihinden itibaren 15 gün içinde yapılmış olmalıdır.

7- Hizmet iade isteği yukarıda belirtildiği şekilde yazılı olarak (form doldurarak) yapılmalıdır.

8- İade isteyebilmek için hizmet ile ilgili ödemenin yapılmış olması gerekmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde bankanın aldığı kredi kartı komisyon, havale/eft ile yapılan ödemelerde havale/eft tutarı, iade tutarından düşülecektir.

9- İade talebinde bulunduktan sonra e-mail ile faturanızla ilgili bilgilendirileceksiniz. İade edilecek ürün/hizmet ile ilgili iade faturası düzenleyerek göndermeniz gerekmektedir. Fatura düzenlemenin mümkün olmadığı hallerde size ulaşan faturanın geri gönderilmesi gerekmektedir. Eğer henüz fatura size postalanmamış ise herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. İade faturasının tarafımıza ulaşmadığı hallerde fatura kdv bedeli iade tutarından indirilir.

10- Kargo, posta vb. ulaşım masrafları ile para iadesi için yapılan masrafla iade tutarından indilir.

11- Satın alınma tarihinden 15 gün sonrasında; iade ve iptal talepleri işleme alınmayacaktır.

12- Satın alınma tarihinden 15 gün sonrasında; Borçlar kanununa göre işin tamamlanmasına müşterinin engel olduğu, yükümlülüklerini yerine getirmediği durumlarda da iade ve iptal talepleri işleme alınmayacaktır.

13- Aren Tasarım (SEÇ Yatırım Turizm ve Teknoloji LTD. ŞTİ.) ilk 15 iş günü süresi içerisinde projenin olumsuz sonuçlaması gibi durumlarda işi iptal eder, müşteriye kesintisiz olarak alınan tutarı iâde eder. Yapılan çalışmalar için herhangi bir kesinti olmadan, müşteriye vakit kaybı yaşatmamak adına tutar kesintisiz iâde edilir.

14- İâde süreçleri 7 iş günü şeklindedir. Bir projenin olumsuz sonuçlanması halinde alınmış bir tutar/ödeme var ise bu tutar 7 iş günü içerisinde müşterinin banka hesabına kesintisiz olarak iâde edilmiş olur.

Let Us Call You

A proper conversation before purchasing a service changes everything. What kind of site do you want? What is your goal? If you wish, let’s meet first and then let’s build the best site you need together.

Your information is used only for communication purposes for Aren Agency services. It is not sold in any way and is never shared with third institutions and organizations for advertising purposes.